کافینتس

راهنمای تمام کلاس‌های Baldur’s Gate 3؛ از بدترین تا بهترین

در حالی که انتخاب کلاس بخش مهمی از بیشتر بازی‌های نقش‌آفرینی است، Baldur’s Gate 3 این عنصر کلاسیک را به سطح جدیدی می‌برد. بازی به سیستم کلاس بازی‌های نقش‌آفرینی رومیزی روی آورده، اما با انجام این کار، انتخاب یک کلاس را دشوارتر از همیشه می‌کند. به این ترتیب، بحث انتخاب کلاس بهتر بین بازیکنان بسیار داغ است.

همانطور که احتمالا حدس زده‌اید، بهترین کلاس در Baldur’s Gate 3 بدون شک کلاسی است که از بازی کردن با آن بیشتر لذت می‌برید. دروازه‌‌ی بالدور ۳ از این نظر یک بازی فوق‌العاده متعادل است که برای طیف گسترده‌ای از سبک‌های بازی طراحی شده است. با این اوصاف، با اینکه نمی‌توان در مورد بهترین کلاس ممکن نظر قطعی داد اما اگر معیارهای خاصی در نظر داشته باشید، این کار چندان دشوار نیست. برای این مقاله، توانایی‌های رزمی و نقش‌آفرینی یک کلاس، از عوامل تاثیرگذار در رتبه‌بندی بوده است. دسته‌ی نقش‌آفرینی بر تعاملات و توانایی‌های منحصربه‌فردی تمرکز می‌کند که هر کلاس می‌تواند در خارج از مبارزه به آن‌ها دسترسی داشته باشد.

در این میان در حالی که هر کلاس در بازی چیزی منحصر‌به‌فرد را به همراه خود دارد، آن‌ها اغلب مشمول دسته‌های مختلف نظیر دوربرد (Ranged)، تن به تن (Melee)، پشتیبان (Support) و غیره می‌شوند. به این ترتیب، هر کلاسی که حداقل در دسته‌های اصلی مربوطه بهترین باشد، در این فهرست رتبه‌بندی بالاتری دارد. از طرفی با توجه به تاثیر عملکرد چند کلاسه‌ی Baldur Gate 3، کلاس‌هایی که به طور مداوم چیزهای جدیدی را در طول بازی ارائه می‌دهند، در این لیست در رتبه‌های بالاتری قرار می‌گیرند. در نهایت گفتنی است که انتخاب کلاس با اینکه یک چیز کاملا شخصی است اما لیستی که در ادامه آمده به شما کمک بزرگی در راستای آشنایی با آن‌ها خواهد کرد.

۱۲. راهب (Monk)

برچسب ها:

دیدگاه شما

تبلیغات
مطالب مرتبط

دسته بندی محصولات

فروشگاه اینترنتی کافینتس

پروفایل

خبرنامه

در خبرنامه ما ثبت نام کنید